Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

Slaboproudé rozvody

Automatizace budov

Logo HDL

Nabízíme služby spojené s montáží sběrnicového systému HDL Buspro. Jedná se o plnou automatizaci osvětlení, zásuvkových okruhů, řízení topení, řízení žaluzií a zabezpečovacích systémů v budovách.

Naším partnerem je firma HDL Automation s.r.o., která zastupuje na českém a slovenském trhu globální značku HDL. Dodává škálu produktů od jednotlivých modulů až po kompletní automatizační systémy budov. Během své 30leté historie realizovala společnost HDL mnoho inovativních řešení automatizace budov ve veřejném, komerčním, rezidenčním a hotelovém sektoru. Produkty HDL představují špičku zejména v řízení osvětlení, vytápění, klimatizace, stínění, zabezpečení a měření spotřeby. Pracují se standardy KNX, Buspro, DALI a DMX. Produktová řada HDL zahrnuje rovněž bezdrátový systém Buspro Wireless vhodný pro instalaci do již hotových domů či kanceláří bez nutnosti rekonstrukce. Více informací o systémech HDL naleznete na webu www.hdl-automation.cz.

Videotelefony (dorozumívací systémy)

Pro pohodlí a větší komfort jak v domácnostech tak i v ostatních budovách provádíme montáže drátových i bezdrátových dorozumívacích systémů. Jedná se o tlačítkové telefony či videotelefony, které mohou disponovat jak černobílým tak i barevným přenosem. Montujeme různé přístupové systémy - tlačítkové nebo čipové.

Tato zařízení umožňují hovorové spojení s elektrickým vrátným resp. tlačítkovým tablem, případně komunikaci mezi jednotlivými telefony. Prostřednictvím domácích telefonů je možné např. ovládat elektrický zámek. Domácí dorozumívací videosystém umožňuje obousměrný přenos audiosignálu, jednosměrný přenos videosignálu a ovládání elektrického zámku. Nabízíme produkty navržené na míru, které lze přizpůsobit individuálním potřebám uživatele.

EZS a EPS

Montujeme různá zabezpečení domů, bytů a dalších prostor - proti krádeži, vniknutí cizích osob, proti vzniku požáru či úniku vody a plynu. Pro tato zabezpečení má naše firma proškolené pracovníky, kteří jsou schopni nejen odborné montáže těchto zařízení, ale také následného proškolení obsluhy. Rovněž nabízíme nejmodernější protipožární ucpávky, manžetové nebo deskové přepážky a nátěry.

Datové rozvody

Moderní domácnost nebo firma se stěží obejde bez technických prostředků jako jsou počítače, tiskárny, notebooky či různá elektronická zařízení, které jsou využívány jak pro práci tak i pro zábavu. Kvalitní datové rozvody umožňují plnohodnotné využívání těchto zařízení. Navrhujeme a realizujeme datové rozvody v novostavbách, ale i ve stávajících budovách, kde již současné datové rozvody buď nevyhovují nebo nebyly dosud vůbec řešeny.

Umíme také:

Rychlý kontakt

ELMONT DPU, s.r.o.
Starý Dvůr 38
538 43 Třemošnice

IČ: 260 07 355

Mobil: 777 880 818
E-mail: info@elmont-elektro.cz

Zobrazit na mapě  |  Všechny kontakty