Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

Elektroinstalace

Bytové elektroinstalace

Zajišťujeme kompletní realizaci bytových či domovních elektroinstalací - od podání příslušné žádosti správnímu orgánu přes veškeré práce spojené s vlastní instalací elektrických rozvodů a potřebných zařízení až po následný servis. Po dohodě s investorem navrhneme a dodáme veškeré potřebné přístroje a osvětlovací tělesa.

Průmyslové elektroinstalace

Provádíme elektroinstalace v průmyslových halách, výrobních objektech a provozovnách zabývajících se prodejem zboží. Vzhledem k zásadám bezpečnosti práce je nutností v těchto objektech dodržovat veškeré aktuální normy a předpisy týkající se elektrických instalací. Naši vyškolení pracovníci jsou schopni vlastní realizace všech rozvodů, a případně jsou též připraveni zaškolit pracovníky tak, aby byla dodržena bezpečnost všech zaměstnanců pohybujících se v daných objektech.

Veřejné osvětlení

Obcím a městům nabízíme služby spojené s montáží, údržbou a opravami veřejného osvětlení. Jsme také schopni projektovat a instalovat nové veřejné osvětlení. Nabízíme možnost výměny stávajícího osvětlení za nové úsporné LED osvětlení projektované dle požadavků investora.

Elektrické přípojky

Instalujeme nové přípojky pro odběr elektrické energie a opravujeme stávající přípojky. Na přání zákazníka vyřídíme veškeré formality s dodavatelem el. energie.

Umíme také:

Rychlý kontakt

ELMONT DPU, s.r.o.
Starý Dvůr 38
538 43 Třemošnice

IČ: 260 07 355

Mobil: 777 880 818
E-mail: info@elmont-elektro.cz

Zobrazit na mapě  |  Všechny kontakty